5 důvodů proč Sophos UTM

Intuitivní ovládání

Intuitivní grafické rozhraní Sophos UTM přináší nejsnažší správu a umožňuje tak jednoduché nastavování pravidel a efektivní ochranu vašich uživatelů i serverů. Se Sophos UTM bude kažodenní správa IT zabezpečení mnohem jednodušší. Prohlédněte si, jak funguje ovládací konzole.

Rychlost a výkon

Sophos UTM zajišťuje vynikající výkon postavený na nejnovějších technologiích, jako jsou Intel multi-core, SSD nebo zrychlené skenování. Síla, výkonnost a rychlost, to jsou hardware zařízení Sophos UTM. Podívejte se na výkonnostní srovnání.

Vše v jednom boxu

All-in-one zabezpečení přináší správu kompletní bezpečnosti z jednoho boxu. Firewall, ochrana sítě, emailů, webu, webserveru, DLP bez potřeby dalšího HW. Žádné další náklady – záleží jen na vás, v jaké šíři chcete Sophos UTM nasadit.

Vestavěné reportování

Přehledné reportování, ke kterému máte příštup během několika sekund. Můžete tak sledovat, co se děje na vaší síti v reálném čase, nebo přistupovat k historickým datům.

Bezpečnostní leader

Jako leader v Gartner Magic Quadrant pro UTM, Endpoint a Mobile Data Protection je Sophos v čele bezpečnostního průmyslu.

Ocenění a certifikace

Ocenění Sophos Ednpoint Protection CRN Awards Ocenění Sophos proti Spamu Ocenění Sophos Ednpoint Protection - porovnání antivirů Ocenění Sophos Ednpoint Protection CRN Awards 2013 Ocenění Sophos Ednpoint Protection SC Magazine Sophos jako leader v Endpoint Security podle společnosti Gartner

Kontaktujte partnera

img

Telefon: +420 778 058 077
Email: info@awinit.cz
více o společnosti